jako Firma oparta na wiedzy i nowoczesnych rozwiązaniach, chcemy zwiększyć świadomość istnienia przyjaznych środowisku i w pełni biodegradowalnych polimerów organicznych, mogących zrewolucjonizować działalność w sektorze biogospodarki rolnej, ogrodniczej, sadowniczej i warzywnictwie oraz zrewitalizować zasoby naturalne, stanowiących dodatek do już istniejących rozwiązań rynkowych lub stosowanych samodzielnie w ramach synergicznych właściwościach kompleksowych Adiuvanta + Biostymulatora + Hydrożel.

Korzyści:

 1. Wzrost efektywności wskaźników ekonomicznych w :
  • gospodarce florystycznej – dłuższy czas z optymalnym efektem i intensywnością kwitnienia,
  • rolnictwie – wzrost wydajności plonowania, wzrost biomasy z spadkiem strat  uprawowych
  • sadownictwie – wyższa masa i jakość owocowania z wzrostem parametrów w ocenie sensorycznej,
  • ogrodnictwie – wzrost skutecznych nasadzeń z redukcją strat,
  • warzywnictwie – wyższa masa i jakość zbiorów upraw.
 2. Optymalne wykorzystanie wody opadowej, z nawadniania, mgły i rosy z redukcją kosztów w tym w produkcji technologicznej roślin (pod osłonami).
 3. Zapobieganie skutkom suszy poprzez wielokierunkowe działanie ochronne upraw tj. magazynowanie nadwyżek wody i jej uwalnianie w okresie suszy z związanymi i zmagazynowanymi jonami mineralnymi.
 4. Działanie immunostymulujące, podnoszące odporność roślin na stres wraz z ochroną przed działaniem insektów środowiskowych pozwalająca na redukcję dawek środków ochrony roślin.
 5. Znacząca redukcja zużycia nawozów mineralnych i azotu.
WIĘCEJ O PRODUKCIE (WER. POLSKA)
WIĘCEJ O PRODUKCIE (WER. ANGIELSKA)

Jeśli interesuje Państwa współpraca z naszą firmą, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą e-mailową. Nasi specjaliście odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przedstawią ofertę współpracy.

Ambioteco Sp. z o.o.

ul. Sztombergi 100

28-200 Staszów, Polska

KRS 0000755677

NIP 8661739953

REGON 381678379

+48 690 015 142

ambioteco@ambioteco.pl

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Ambioteco Sp. z o.o. z siedzibą w Staszowie, ul. Sztombergi 100, 28-200 Staszów.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.